Neem contact op met Spanish Property Choice

Contacteer ons

* Verplichte velden














Adres bureau Mojacar

  • Paseo del Mediterraneo 363,
    Mojacar 04638,
    Almeria, Spain

Adres bureau Albox

  • Avenida Lepanto 15,
    Albox 04800,
    Almeria, Spain

Adres bureau Huércal-Overa

  • Carretera Estacion 143,
    Huércal-Overa 04600,
    Almeria, Spain

Klik hier voor een routebeschrijving naar ons kantoor.

Bestuur

Stephen & Sharon Garner
Stephen & Sharon Garner

Directeur-generaal — Stephen Garner

stephen@spanishpropertychoice.com

Directeur van verkoop — Sharon Garner

country@spanishpropertychoice.com

Zone manager

Emma Fowler
Emma Fowler

Zone manager - Mojacar, Albox & Huercal Overa

emma@spanishpropertychoice.com

Hoofd van de Spaanse afdeling

Shaun Garner
Shaun Garner

Hoofd van de Spaanse afdeling

shaun@spanishpropertychoice.com

Verkoopsadviseur

Matthew Fowler
Matthew Fowler

Verkoopsadviseur

matthew@spanishpropertychoice.com

Verkoopsadviseur

Kim Robinson
Kim Robinson

Verkoopsadviseur

kim@spanishpropertychoice.com

Verkoopsadviseur

Valerie Hurdle
Valerie Hurdle

Verkoopsadviseur / Admin - Albox

albox@spanishpropertychoice.com

Verkoopsadviseur

Robert Findlay
Robert Findlay

Verkoopsadviseur - Huercal Overa

robert@spanishpropertychoice.com