Neem contact op met Spanish Property Choice

Contacteer ons

Alle velden moeten worden ingevuld





Adres bureau Mojacar

  • Paseo del Mediterraneo 363,
    Mojacar 04638,
    Almeria, Spain

Adres bureau Albox

  • Avenida Lepanto 15,
    Albox 04800,
    Almeria, Spain

Adres bureau Huércal-Overa

  • Carretera Estacion 143,
    Huércal-Overa 04600,
    Almeria, Spain

Klik hier voor een routebeschrijving naar ons kantoor.

Bestuur

Stephen & Sharon Garner
Stephen & Sharon Garner

Directeur-generaal — Stephen Garner

stephen@spanishpropertychoice.com

Directeur van verkoop — Sharon Garner

country@spanishpropertychoice.com

Zone manager

Emma Fowler
Emma Fowler

Zone manager

emma@spanishpropertychoice.com

Hoofd van de Spaanse afdeling

Shaun Garner
Shaun Garner

Hoofd van de Spaanse afdeling

shaun@spanishpropertychoice.com

Rentals Manager

Matthew Fowler
Matthew Fowler

Rentals Manager

matthew@spanishpropertychoice.com

Verkoopsadviseur

Kim Robinson
Kim Robinson

Verkoopsadviseur

kim@spanishpropertychoice.com

Verkoopsadviseur

Tamara Stubbs
Tamara Stubbs

Verkoopsadviseur

tamara@spanishpropertychoice.com

Verhuuradviseur

Sara Black
Sara Black

Verhuuradviseur

admin@spanishpropertychoice.com

Receptionist

Valerie Hurdle
Valerie Hurdle

Receptionist

enquiries@spanishpropertychoice.com

Verkoopsadviseur

Robert Findlay
Robert Findlay

Verkoopsadviseur

robert@spanishpropertychoice.com

Verkoopsadviseur

Andy McLaughlin
Andy McLaughlin

Verkoopsadviseur

andy@spanishpropertychoice.com

Verhuuradviseur

Juan Manuel Jimenez
Juan Manuel Jimenez

Verhuuradviseur

rentals@spanishpropertychoice.com